Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Itálie | Kanada | Lucembursko | Německo | Mnichov | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: stěhování do mnichova s dětmi  (Přečteno 13998 krát)
katka18



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Listopad 09, 2011, 01:03:16 pm »

Ahoj všem prosim o radu mám dvě děvčata 11 a 6 let a v únoru se stěhuji do Mnichova zatím sama bez dětí ty zůstanou zatím s babičkou v Čechách aby ta starší dochodila 5.třídu a o letní prázdniny si je chci již vzít k sobě aby v září nastoupily v Německu do školy. Ale nevím co vše mám pro to udělat samozřejmě dojít do školy to vím že musím ale chtěla jsem vědět jak to chodí ve školách německy budou umět málo. Jes
tli tu starší zařadí normálně do 6.ročníku a mladší do 1.ročníku nebo je ztáhnou do nižší třídy a mladší ještě do školky já vím že jsou ještě děti a ty se učí rychle ale přece má člověk trochu obavy
máte někdo podobné zkušenosti prosím předem všem moc díky
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | Podpořit projekt | Partneři | Krajane.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě, práci, ubytování a studiu v zahraničí. Diskuze a užitečné články s praktickými informacemi, galerie s fotkami, inzerce práce a ubytování v zahraničí, seznamka a spolujízda z a do zahraničí.

odkazy | spolujizda | Autostop.sk | Zahnarzt München