Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Itálie | Kanada | Lucembursko | Německo | Mnichov | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: 9.3. - Dlouhý večer zapomenutých Čechů  (Přečteno 34239 krát)
Jitka



Karma: 1
Příspěvků: 90


« : Březen 07, 2006, 02:23:36 pm »

Ve etvrtek, 9. boezna je v poslední den výstavy "Umilci, krejeí, diplomaté - Zapomenutí Eeši v Mnichovi" otevoeno do 22 hod. Kurátorka je od 18 hod. poítomna a ráda zodpoví dotazy týkající se tématu: historie mnichovských Eechu a jejich spolku na poelomu 19. a 20 století, specielni Sokola.

ASZ Altstadt, Sebastiansplatz 12, S-/U-Bahn Marienplatz.
Info: www.sokol-muenchen.com
« Poslední změna: Leden 16, 2009, 04:38:20 pm od David » Zaznamenáno
Loren



Karma: 2
Příspěvků: 33

Honza (Loren)


« Odpověď #1 : Březen 09, 2006, 11:43:49 am »

Zajimave. tenhle "studentsky portal" mozna zacne fungovat jako portal Cechu v Mnichove pro vic generaci...

Ja osobne tu v M. obcas prebyvam uz prez 20 let (uz asi v desatem byte a pate ctvrti), ale vzdycky se mi zdalo, ze tu zadni Cesi nejsou - alespon ja jsem za tech 20 let skoro zadne nevidel (na rozdil od polaku a rusu v poslednich letech).

Teprve v poslednich letech - v dobe internetu - se clovek obcas neco dozvi; treba, ze existuje "Sokol Mnichov" nebo ze existuji studenti, kteri tu studujou...

Mozna se tam dneska vypravim...   Honza
Zaznamenáno
petrXY



Karma: 1
Příspěvků: 26



« Odpověď #2 : Březen 09, 2006, 03:49:03 pm »

Podivej se na www.lokalisten.de..najdes nas tu mraky  Smích a vsech generaci !  Valím oči! Super!
Zaznamenáno
Loren



Karma: 2
Příspěvků: 33

Honza (Loren)


« Odpověď #3 : Březen 14, 2006, 12:26:49 pm »

Jsem spokojen: toho 9.3. jsem vidil v centru Mnichova poes 30 Eechu najednou - to jsem za 21 let ješti nevidil...  A výstava byla opravdu zajímavá.  O víkend jsem si pak taky užil "Sokola" -   "náš" Sokol Oíeany hrál basket proti Praze-Nuslím (prohráli jsme).  Honza
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | Podpořit projekt | Partneři | Krajane.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě, práci, ubytování a studiu v zahraničí. Diskuze a užitečné články s praktickými informacemi, galerie s fotkami, inzerce práce a ubytování v zahraničí, seznamka a spolujízda z a do zahraničí.

odkazy | spolujizda | Autostop.sk | Zahnarzt München