Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Itálie | Kanada | Lucembursko | Německo | Mnichov | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: AOK a E104?  (Přečteno 23316 krát)
JaninaX6



Karma: 0
Příspěvků: 7


« : Leden 20, 2009, 07:39:24 pm »

Ahoj, jste nekdo pojisteny u AOK? Ja se u nich chtela zdravotne pojistit, ale chteji ode mne potvrzeni E104 o placeni pojisteni v CR. Ja jsem si do ted platila u VZP cestovni pojisteni a kdyz jsem chtela tu E104, tak mi rekli, ze mi ji nevydaji, ze mam prvni zaplatit zpetne zdrav. pojisteni pro CR a potom mi vydaji ten formular. Tak jsem na to pristoupila (po par tydnech), chtela jsem to zaplatit a pani mi najednou tvrdila, ze by mi tu E104 stejne nedala, ze to AOK nemusi zajimat kde jsem byla pojistena do ted. Nevite nekdo jak to spravne je? muze po me vubec AOK ten formular chtit? mam cerstve ZL, takze spadam pod Nemecke zdrav. pojisteni
« Poslední změna: Leden 20, 2009, 07:51:34 pm od David » Zaznamenáno
ingtom



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #1 : Leden 20, 2009, 10:30:34 pm »

Poradit ti můžu akorát vykašlat se na AOK. Byl jsem 4 roky u AOK jako freiwillig, pak si potřeboval uzavřit zdravotní pojištění kvůli Pflegeversicherung a po měsíci dohadování jsem se pojistil privátně. Bez jakéhokoliv problému...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | Podpořit projekt | Partneři | Krajane.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě, práci, ubytování a studiu v zahraničí. Diskuze a užitečné články s praktickými informacemi, galerie s fotkami, inzerce práce a ubytování v zahraničí, seznamka a spolujízda z a do zahraničí.

odkazy | spolujizda | Autostop.sk | Zahnarzt München