Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Itálie | Kanada | Lucembursko | Německo | Mnichov | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: 1 2 3 4 5 [6] 7   Dolů
 
Autor Téma: co s malym ditetem?  (Přečteno 575623 krát)
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #75 : Leden 23, 2014, 10:57:49 am »

urážení a hru na chytré tady mají zjm. tyto nicky: Jirike, Diddy a teď už začal i Kleena. Většina lidí tady má jiné starosti. Škoda, že taky vy nezveřejníte své pravé identity, odkazy na účty na facebooku atd. jako se to snažíte dělat jiným. Jakmile s vámi někdo nesouhlasí je zle. A koukám, že už se tady s vámi stejně nikdo nebaví, takže se budete muset vystačit už za chvíli jen sami mezi sebou.
Doroto, nikdo tě tu a priori neuráží.

Když ses tu začala poprvé ptát na problémy se soudem a psy, všichni jsme se ti snažili poradit a - i bez znalosti podrobností o případu - stáli na tvé straně.
Když jsi svůj spor prohráa a další boj vzdala, začala jsi, podobně jako Hary, plivat na Německo. Na to se pár lidí - podobně jako Haryho - asi zeptalo, proč se tu tedy zdržuješ, když to tu stojí tak zaprd...
Tato otázka zůstává nadále v platnosti...

Většina z nás žádné velké iluze o zdejších reáliích nemá - ale máme svůj život, práce, někteří rodinu, a víme, proč tu jsme. To musí vědět každý sám za sebe a nic moc mu není do toho, jaké jsou důvody jiných.
Někteří podotkli, že vzhledem ke tvému současnému chování by i ve sporu o psy mohly existovat významné okolnosti, o kterých jsi nám neřekla a které mohly vést k tomu. že spor dopadl tak, jak dopadl.

Od té doby tady porůznu poštěkáváš po všech ostatních, pliveš tu sem, tu tam, a nic konstruktuvního nepřinášíš.
Vrcholu dosahuješ v posledních dnbech, kdy už zcela ztrácíš styk s realitou a osočuješ tady tazatelku, která nebrečí a tvrdě pracuje, z toho, že je socka a co že sem lezla, a co že netáhne odkud přišla.

Svou - poprávu - mizející karmu mimoto, jak se zdá, vyrovnáváš tím, že ji ukrajuješ od nás ostatních Smutek

Mimochodem - někteří se tu jmény a osobně známe, ale upřímně - když vidím, jak se chováš, co by mě mělo vést k tomu, ti o sobě něco bližšího sdělovat? Pokud máš potřebu potkat se osobně, zastav se, lidé se občas potkávají... Pokud takové informace ale potřebuješ jen na to, abys mohla vymášlet nesmysly v ještě větším rozsahu...tak na to je nepotřebuješ.
« Poslední změna: Leden 23, 2014, 11:00:48 am od kleena » Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #76 : Leden 23, 2014, 11:33:27 am »

Ja sem Ti rikal at se zastavis v CZ komunite tady v české hospudce  Mrknutí
Mas tu moznost stale, nestydim se za svou identitu a nepotrebuji se skryvat, psat pod 5 nicky ani nic podobneho.
Vis kde bydlime, vis kam chodime, nikdy sem to netajil, prijd me to rict do oci...
Ja bych Ti osobne taky rekl par veci ktere tady ani napsat nemůžu. ..

Mozna si to pletes s nějakým chatem nebo seznamkou, ale tady se navenek lidi opravdu nebavi mezi sebou a pokud ano, tak soukr.zpravami, telefonem, emailem a treba osobne...
A pokud nekdo zada o radu a pomoc, nebo nazor, kdo muze snazi se nejak pomoci...

Nikdo tady nikoho neuráží a nenapada a neposila zpet do ČR. ..

Když tady nejsi je tady klid a portal slouzi k cemu ma a neni zasvinenej nekolika strankama zbytecnych citaci a naslednych štěku s urazkami...

Ty se i z jine zeme pripojis zas jinym nickem a budes rejpat dal... Úsměv
To je jasny uz ted. Jak je libo, pokud se Ti pak lepe spi, když nekoho urazis a posles zpatky do ČR. ..

věř tomu, že by mě ani moje známé tady v Německu ani nenapadlo chodit do české komunity, myslím, že to stačí tady, mě by se osobně zvedl kufr z některých...
Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #77 : Leden 23, 2014, 11:36:30 am »

urážení a hru na chytré tady mají zjm. tyto nicky: Jirike, Diddy a teď už začal i Kleena. Většina lidí tady má jiné starosti. Škoda, že taky vy nezveřejníte své pravé identity, odkazy na účty na facebooku atd. jako se to snažíte dělat jiným. Jakmile s vámi někdo nesouhlasí je zle. A koukám, že už se tady s vámi stejně nikdo nebaví, takže se budete muset vystačit už za chvíli jen sami mezi sebou.
Doroto, nikdo tě tu a priori neuráží.

Když ses tu začala poprvé ptát na problémy se soudem a psy, všichni jsme se ti snažili poradit a - i bez znalosti podrobností o případu - stáli na tvé straně.
Když jsi svůj spor prohráa a další boj vzdala, začala jsi, podobně jako Hary, plivat na Německo. Na to se pár lidí - podobně jako Haryho - asi zeptalo, proč se tu tedy zdržuješ, když to tu stojí tak zaprd...
Tato otázka zůstává nadále v platnosti...

Většina z nás žádné velké iluze o zdejších reáliích nemá - ale máme svůj život, práce, někteří rodinu, a víme, proč tu jsme. To musí vědět každý sám za sebe a nic moc mu není do toho, jaké jsou důvody jiných.
Někteří podotkli, že vzhledem ke tvému současnému chování by i ve sporu o psy mohly existovat významné okolnosti, o kterých jsi nám neřekla a které mohly vést k tomu. že spor dopadl tak, jak dopadl.

Od té doby tady porůznu poštěkáváš po všech ostatních, pliveš tu sem, tu tam, a nic konstruktuvního nepřinášíš.
Vrcholu dosahuješ v posledních dnbech, kdy už zcela ztrácíš styk s realitou a osočuješ tady tazatelku, která nebrečí a tvrdě pracuje, z toho, že je socka a co že sem lezla, a co že netáhne odkud přišla.

Svou - poprávu - mizející karmu mimoto, jak se zdá, vyrovnáváš tím, že ji ukrajuješ od nás ostatních Smutek

Mimochodem - někteří se tu jmény a osobně známe, ale upřímně - když vidím, jak se chováš, co by mě mělo vést k tomu, ti o sobě něco bližšího sdělovat? Pokud máš potřebu potkat se osobně, zastav se, lidé se občas potkávají... Pokud takové informace ale potřebuješ jen na to, abys mohla vymášlet nesmysly v ještě větším rozsahu...tak na to je nepotřebuješ.

cituješ mě a mluvíš k Dorotě, já jsem problémy se psy nikdy neměl, protože žádné psy jsem nikdy neměl a Dorota už se odstěhovala z Německa jistě bude mít už i jinou IP adresu
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #78 : Leden 23, 2014, 11:48:58 am »

Doroto, jedna dobre minena rada, prestan se uz konecne ztrapnovat.
A fakt by sis uz konecne mela zjistit, treba u psychiatra, jestli jsi teda chlap nebo zenska. Škleb




Tak jsem tady zavítala a nestačím se divit,jirike, diddi a další. Vy fakt bydlíte a pracujete v Německu? Já jsem tak pracovně vytížená, že na plkání někde na diskuzích fakt nemám moc času, že vás to baví. A Hary, Dorotka a Pepík mají pravdu, že v Německu není všechno růžové, jak vy tu předvádíte. Jenže vy asi nic neděláte, podle toho jak jste tu stále vylepení, tak pro vás tu tady asi ráj na světě bude, to věřím. Pak ale nevím z čeho žijete, pokud vím, tak každý se tu musí pěkně otáčet, aby si vydělal euro....
Rusna většina lidi vi co se deje, vsak i ty největší chytraci tady na webu, co tady vsechno kritizuji a pejou ody na svou vlast,  zijou tady v Německu, někteří i 10let Smích
Proc asi...  Kroutím očima
Asi proto jak dobre se jim v te sve vlasti dařilo a zilo Smích

Protože taky není tak úplně lehké sbalit si věci a odejít, ale ty to asi nejsi schopný pobrat. Tak jsem uvažovala, že asi teď v zimě nemáš moc co na práci, když tady stále jen vypisuješ své , viď? Představovala jsem si, že takový řemeslník jako ty neví kam dřív skočit.

Tvoje uvahy a představy o cemkoli fakt znat nechci Smích
Staci co tady nakydas i když Te clovek slušne zada at si ho nevsimas a Ty se stejne vetres do cizich rozhovoru a pokračuješ dal...

Mam volno a vylepsuju nase bydleni, predelavam prakticteji a zvetsuji, to by si ale vedela kdyby si cetla poradne, uz sem to psal...


no vypadá to, že toho moc nenaděláš, když tady stále vypisuješ na kompu.

"Vtíráš se do cizích hovorů :-)" Ty sám nic jiného neděláš a to jsi prý chlap. Víš, ale ony internetové diskuze jsou o tom, že každý může napsat svůj názor a ani ty ani Diddi a ještě asi dva nicky si tu nebudou diktovat kdo se bude moci vyjádřit a kdo ne.

Ze by to slo i z mobilu za par vterin ? ;-)
Ty mas ale o me starosti... Smích Smích

No jo, o kom jsem tady nedávno psala, nechceš jít radši něco dělat? To na tebe pracuje tvoje manželka nebo co?
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #79 : Leden 23, 2014, 11:53:02 am »


Svou - poprávu - mizející karmu mimoto, jak se zdá, vyrovnáváš tím, že ji ukrajuješ od nás ostatních Smutek


Jak je videt, Dorota se do toho pustila ve velkem, za chvili budeme mit kazdy 50 minusu. Smích Kolik si na to asi musela zalozit profilu? Ze ji neni lito casu, kdyz je tak zamestnana.Smích Kdyby aspon nechala tu Helcu  na pokoji, co k tomu prisla jak slepy k houslim.
Zaznamenáno
zlaticko



Karma: -43
Příspěvků: 109


« Odpověď #80 : Leden 23, 2014, 11:59:57 am »


Svou - poprávu - mizející karmu mimoto, jak se zdá, vyrovnáváš tím, že ji ukrajuješ od nás ostatních Smutek


Jak je videt, Dorota se do toho pustila ve velkem, za chvili budeme mit kazdy 50 minusu. Smích Kolik si na to asi musela zalozit profilu? Ze ji neni lito casu, kdyz je tak zamestnana.Smích Kdyby aspon nechala tu Helcu  na pokoji, co k tomu prisla jak slepy k houslim.

No musíš hodně sobě plusovat, to zvládáš ne?
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #81 : Leden 23, 2014, 12:07:59 pm »


Svou - poprávu - mizející karmu mimoto, jak se zdá, vyrovnáváš tím, že ji ukrajuješ od nás ostatních Smutek


Jak je videt, Dorota se do toho pustila ve velkem, za chvili budeme mit kazdy 50 minusu. Smích Kolik si na to asi musela zalozit profilu? Ze ji neni lito casu, kdyz je tak zamestnana.Smích Kdyby aspon nechala tu Helcu  na pokoji, co k tomu prisla jak slepy k houslim.

No musíš hodně sobě plusovat, to zvládáš ne?

Ale jo, asi bych to zvladla, kdybych chtela. Ale spis se mi zda, ze ty to tak nejak celkove prestavas zvladat. Jsi mi sice krajne nesympaticka, ale presto  si zacinam delat starosti.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #82 : Leden 23, 2014, 12:46:12 pm »


Svou - poprávu - mizející karmu mimoto, jak se zdá, vyrovnáváš tím, že ji ukrajuješ od nás ostatních Smutek


Jak je videt, Dorota se do toho pustila ve velkem, za chvili budeme mit kazdy 50 minusu. Smích Kolik si na to asi musela zalozit profilu? Ze ji neni lito casu, kdyz je tak zamestnana.Smích Kdyby aspon nechala tu Helcu  na pokoji, co k tomu prisla jak slepy k houslim.

No musíš hodně sobě plusovat, to zvládáš ne?
Diddi: Na odpověď na ten počet profilů ani nemusíš čekat dlouho Úsměv
Kromě Zlatíčka tipuji ještě tak na 4.
A nebo to bere v úplně jiném měřítku:
http://www.mnichov.de/forum/index.php?action=profile;u=50536
http://www.mnichov.de/forum/index.php?action=profile;u=50535
http://www.mnichov.de/forum/index.php?action=profile;u=50534
http://www.mnichov.de/forum/index.php?action=profile;u=50533
http://www.mnichov.de/forum/index.php?action=profile;u=50532
http://www.mnichov.de/forum/index.php?action=profile;u=50531
http://www.mnichov.de/forum/index.php?action=profile;u=50530
http://www.mnichov.de/forum/index.php?action=profile;u=50529
http://www.mnichov.de/forum/index.php?action=profile;u=50528
http://www.mnichov.de/forum/index.php?action=profile;u=50527

Koukám, že ten bezpohlavní pitomec to bere opravdu kobercovým náletem - taková KackaK stihla asi 5 zcela neutrálních příslěvků v http://www.mnichov.de/forum/index.php?topic=16569 a dopracovala to na karmu -14.

[at]Dave - možná by bylo nejlepší nahrát prostě karmy ze včerejška...
« Poslední změna: Leden 23, 2014, 12:55:33 pm od kleena » Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Diddi
Host
« Odpověď #83 : Leden 23, 2014, 12:55:24 pm »

Diddi: Na odpověď na ten počet profilů ani nemusíš čekat dlouho Úsměv

No ale je to holka pracovita, to se musi nechat. Smích Akorat nevim co  z toho ma. Jestli si tim sama sobe chce dodat vaznosti nebo uznani, kdyz uz se ji toho od ostatnich nedostava? Kazdopadne je to docela zajimavy studijni material.

Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #84 : Leden 23, 2014, 01:00:35 pm »

Zavolejte na Zdeňku nekdo doktora....  Smích Škleb Smích
Tohle je vazne k smichu  Smích
Bože je tohle vubec mozny ??

Sunkaodkosti, beckapiva....  Smích Smích mam smichy se potrham...  Šok
« Poslední změna: Leden 23, 2014, 01:04:39 pm od jirike » Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #85 : Leden 23, 2014, 01:01:13 pm »


[at]Dave - možná by bylo nejlepší nahrát prostě karmy ze včerejška...

Nejsem si jista, zda to neco resi. Ona ma (vlastne nema) dost casu a obetuje na to i celou noc, o tom jsem presvedcena.
Spis ji zablokovat IP adresu nebo ty karmy zrusit uplne.
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #86 : Leden 23, 2014, 01:08:21 pm »

Zavolejte na Zdeňku nekdo doktora....  Smích Škleb Smích
Tohle je vazne k smichu  Smích
Bože je tohle vubec mozny ??

Sunkaodkosti, beckapiva....  Smích Smích mam smichy se potrham...  Šok

Koukam, tebe ma "radsi". Ty uz jsi me predbehl! Beee.Smích
Zaznamenáno
lalilala



Karma: -83
Příspěvků: 120


« Odpověď #87 : Leden 23, 2014, 01:11:55 pm »


[at]Dave - možná by bylo nejlepší nahrát prostě karmy ze včerejška...

Nejsem si jista, zda to neco resi. Ona ma (vlastne nema) dost casu a obetuje na to i celou noc, o tom jsem presvedcena.
Spis ji zablokovat IP adresu nebo ty karmy zrusit uplne.

Koukám, kam sklouzla diskuze co s dítětem nebo jak se to jmenuje. Řeší se vaše body nebo karmy nebo jak tomu říkáte a řešíte Dorotu, která už tu nejspíš není stejně jako Haryho jsem tu dlouho neviděl. Když nemáte plusy, tak byste zrušili to bodování, to je fakt hustý. Fakt nechápu co vy tři si o sobě myslíte Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #88 : Leden 23, 2014, 01:18:08 pm »


[at]Dave - možná by bylo nejlepší nahrát prostě karmy ze včerejška...

Nejsem si jista, zda to neco resi. Ona ma (vlastne nema) dost casu a obetuje na to i celou noc, o tom jsem presvedcena.
Spis ji zablokovat IP adresu nebo ty karmy zrusit uplne.

Diddi za karmu si nic nekoupis Mrknutí chleba levnejsi nebude a starosti neubudou Mrknutí
At to ten babochlap dotahne kam chce, ja se budu mit porad stejne dobre Úsměv
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #89 : Leden 23, 2014, 01:19:25 pm »

Koukám, kam sklouzla diskuze co s dítětem nebo jak se to jmenuje. Řeší se vaše body nebo karmy nebo jak tomu říkáte a řešíte Dorotu, která už tu nejspíš není stejně jako Haryho jsem tu dlouho neviděl. Když nemáte plusy, tak byste zrušili to bodování, to je fakt hustý. Fakt nechápu co vy tři si o sobě myslíte Škleb Škleb Škleb

To, kam sklouzla diskuze je tvoje zasluha. A to ze ja nemam body, to me fakt  nemrzi. Klidne mi tam tech -50 nasekej, budu rada, kdyz ti to aspon na chvili uvolni pretlak.
Ale tim, co tu provadis, jsi to hodnoceni naprosto zdevalvovala, takze ztratilo smysl. To, ze nechapes, co si o sobe myslime, je celkem v poradku. Ale, ze nechapes, co si myslime o tobe a jsem presvedcena, ze nejen my tri, to uz je horsi, nerku-li hodne spatne.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 4 5 [6] 7   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | Podpořit projekt | Partneři | Krajane.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě, práci, ubytování a studiu v zahraničí. Diskuze a užitečné články s praktickými informacemi, galerie s fotkami, inzerce práce a ubytování v zahraničí, seznamka a spolujízda z a do zahraničí.

odkazy | spolujizda | Autostop.sk | Zahnarzt München