Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Itálie | Kanada | Lucembursko | Německo | Mnichov | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám jakoukoliv práci  (Přečteno 52976 krát)
middo



Karma: -1
Příspěvků: 12


« : Leden 03, 2014, 11:23:36 pm »

Ahoj, žiji nyní ještě v ČR, ale chtěl bych si najít práci ve Švýcarsku a žít tam. Proto hledám jakoukoliv práci, kterou bych si vydělal na veškeré výdaje spojené se životem za hranicemi.
Mám nyní pouze základy němčiny, protože jsem několik let německy nemluvil. Potřeboval bych se do toho dostat zpátky.
Přes 8 let jsem pracoval v kanceláři, vloni jsem si však vyzkoušel práci ve fabrice a manuální zručnost jsem neztratil. Zvládnu jakoukoliv práci, co neumím, to se naučím.

Uvítám jakoukoliv případnou nabídku, i když takto na dálku je to velmi těžké (to je mi zcela jasné).


M.
Zaznamenáno
martin007



Karma: 1
Příspěvků: 12


« Odpověď #1 : Leden 06, 2014, 03:26:55 pm »

Ahoj hledateli práce ve Švýcarsku,mám stejné chutě,taky bych se rád dostal k práci ve Švýcarsku.Jsem na tom s němčinou lépe,pracuji již několik let v Rakousku,ale stojí to dosti za prd,hlavně práce přes agentury je masakr...Chci se jen poptat,jestli se ti takto někdo již ozval.Rozesílám taktéž maily všade možně,taktéž na agentury,ale prozatím nic.Každý doporučuje osobní kontakt,což je poměrně drahý výlet do začátku,nehledě na nocování,poněvadž si myslím,že jeden den obcházení agentur nebo zaměstnavatelů to určitě nespraví.Známého tam nikoho nemám,ale za zprostředkování bych byl určitě ochoten něco zaplatit,zadarmo ni kuře nehrabe... :PByl bych rád za jakoukoli tvou odpověd.Díky moc
Zaznamenáno
Smarty



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Leden 06, 2014, 11:57:02 pm »

Chlapci u mě je to stejné. Nijak mě nechytil život v CZ proto jsem si udělal autodopravu abych mohl být ve světě. Bohužel splatnosti faktur a platební morálka u nás je likvidační v porovnání s výdaji a proto živnost nyní omezuji a dále ukončím. Láká mě CH a F. Je tady možnost že pokud se dostanete k něčemu zajímavému pro více lidí a budete se chtít podělit o nabídku tak se ozvěte a budem dobrá parta. A pokud dojdou platby od dlužníků tak bych si otevřel něco vlastního pokud to bude legislativně možné. Za fér nabídku samozřejmě fér provize. Lukáš. 737 532 231
Zaznamenáno
patresse007



Karma: 1
Příspěvků: 60


lepe vladnout v pekle nez-li slouzit v nebi


« Odpověď #3 : Leden 07, 2014, 02:36:50 am »

zdravim vas mladenci,,,ja zde pronajimam Wg zimmer v 3/5 pok byte je to v rodinem dome v Herisau pokud by mi nekdo vypadl nebo lepe receno nedojel v termine coz se muze stat ,,, byla by zde moznost ubytovani samostatny pokojik za 550Fr mesicne inkl.parkovny internet a jedna kauce s praci rad pomuzu poradim agentury vyridim papirovani a to bez provize podminkou je domluvit se nemecky a samozrejme ridicak i auto,,,,bez toho ste tu straceni jinak fotky domu a blizsi info na fb. patrik lemmel  pokud mi nekdo odrekne a bylo by neco volny muzeme to probrat     
Zaznamenáno
Smarty



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #4 : Leden 07, 2014, 03:34:17 am »

To zní dobře, je fajn že se najdou po dlouhé době i normální lidé. Stále čtu jen o tom jak někdo domlouvá česání jablek a pomerančů za 370Eur poplatek a pak vyčuchnou na letišti nebo vydělaj sotva na cestu zpátky a spěj měsíc na zemi.

myslím že je tady jistá pravděpodobnost že bych se na tebe obrátil. Mám zde ještě nějaké závazky které je třeba řešit ale již nyní řeším co dál. Hrozně jsem se nadchnul pro nějaký malý obchůdek u moře. Přesněji La Rochelle ve Francii. Bohužel francouština není ta nejsilnější stránka i když mi tam žije neteř, obávám se administrativy a úřadů. Němčina je mi mnohem bližší ale Němce zrovna nemusím tak asi proto Ch.
Zaznamenáno
middo



Karma: -1
Příspěvků: 12


« Odpověď #5 : Leden 10, 2014, 07:55:01 pm »

Koukám, že nemám šanci něco najít.
Zaznamenáno
martin007



Karma: 1
Příspěvků: 12


« Odpověď #6 : Leden 11, 2014, 10:05:06 am »

 ;DMusíš to neustále zkoušet...Bohužel je hodně Čechů,kteří to všude možně  rozesrali,včetně falešných dohazovačů práce a jiných vykuků,takže dneska sám od sebe málokdo pomůže,ale je to o tom to neustále zkoušet..
Zaznamenáno
middo



Karma: -1
Příspěvků: 12


« Odpověď #7 : Leden 11, 2014, 11:15:08 am »

Je mi to jasný  Škleb. Ono je to stejné asi po celém světě. Na všech diskuzích a ať je to jakýkoliv stát, tak všude se dočteš, jak se krajani i bojí někomu ještě trochu pomoci do zahraničí. Ať žije naše povaha  Smutek. Ale věřím tomu, že nejsou všichni stejní, ale není jich podle mě moc. Snad se nikoho nedotknu, to bych nerad.
To samé je i v případech, o jakém se zmiňuješ Ty. Prostě mít za málo peněz hodně muziky a je jedno, zda dotyčný jde přes mrtvoly. Každopádně díky za Tvůj příspěvek, budu to i nadále zkoušet. Příjemný víkend  Mrknutí
Zaznamenáno
martin007



Karma: 1
Příspěvků: 12


« Odpověď #8 : Leden 11, 2014, 02:11:26 pm »

Tobě taky klidnej vejkend Mrknutí...Nesmíme se divit,že se nikomu moc nechce,je to vo ústa.Já sám blbec dohodil dvakrát job do stejné firmy Čechům,z toho jednomu z vlastní rodiny a druhej ženskej a dopad jsem jako totální idiot.První mi po ani ne měsíci už nepřišel,poněvadž na něj šef zvýšil hlas a to se přeci na Čecha v Rakousku nesmí,takže jsem byl za pitomce a musel jsem si vyslechnout,jakej jsem blb,že jsem se za někoho zaručoval a hlavně jsem pak vodmakal i dotyčného práci no a z paní,kterej bych do té doby svěřil vlastní dítě se vyklubala svině,která během tří měsíců okradla šéfa skoro o šest tisíc euro v hotovosti a další ve zboží..Takže poněvadž jsem ji doporučil,letěl jsem jak hovno z kanonu a mohl jsem být rád,že jsem to ustál ve zdraví.Sám osobně bych se taky moc neangažoval,dneska nevíš kdo je kdo a navíc je všade spousta Poláků,Rumunů,Srbů a Turků,kteří jsou schopni dělat za skoro nic a bydlet v garáži.Ale člověk musí zkoušet...Měj se,Martin
Zaznamenáno
patresse007



Karma: 1
Příspěvků: 60


lepe vladnout v pekle nez-li slouzit v nebi


« Odpověď #9 : Leden 11, 2014, 02:27:22 pm »

mas svatou pravdu,,,ja sem se jeste s podekovanim nepotkal jen par vijimek a to spocitam na jedny ruce,,,jestli mas chut pokecat tak sem na skype,,,,
Zaznamenáno
Benistr



Karma: 0
Příspěvků: 15


« Odpověď #10 : Leden 11, 2014, 09:43:43 pm »

Samí samaritán vid Patriku :-) práce se tu hledá těžko bez jazyka je to ještě těžší, na stavbách se to dá ale ted není sezona. Když hledáš práci zkus agentury ale i tam docela fungují známí. Takhle na dálku nevěřím že to jde, ubytování se dá sehnat někde na penzionu i za rozumné peníze. Pokud děláš v Rakousku není nic jednoduššího než si vzít volno, peníze a na týden sem vyrazit a hledat nebo spíš obcházet. Jinak lidí co tu povídají a plácají jak pomohou a podobně je spousta ale jen do doby než má dojít na věc, potom je vždy nějaký problém. Ale na druhou stranu se ani nedivím pokud pomáhají dávají v šanc své jméno udělal jsem to u dvou lidí a už bych to nikdy neudělal.
Zaznamenáno
middo



Karma: -1
Příspěvků: 12


« Odpověď #11 : Leden 11, 2014, 09:59:00 pm »

A já se vám lidi ani trochu nedivím. Sice bych ve svém případě ještě takového jednoho samaritána poznal, ale nejsem naivní a umím číst. Vaše negativní zkušenost mluví za vše a bohužel tyto negativa nejsou jen od lidí žijící ve Švýcarsku. O takových zkušenostech čtu denně. Každopádně já se pokusím dále hledat a třeba jak se říká ,,občas sedne štěstí i na vola" :-D. Mějte se fajn a díky za vaše příspěvky.

Michal
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | Podpořit projekt | Partneři | Krajane.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě, práci, ubytování a studiu v zahraničí. Diskuze a užitečné články s praktickými informacemi, galerie s fotkami, inzerce práce a ubytování v zahraničí, seznamka a spolujízda z a do zahraničí.

odkazy | spolujizda | Autostop.sk | Zahnarzt München