Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Itálie | Kanada | Lucembursko | Německo | Mnichov | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: ktora banka je najvyhodnejsia?  (Přečteno 38764 krát)
roman66
Host
« : Srpen 02, 2012, 12:53:25 pm »

v ktorej banke si mam otvorit ucet?
skoro vseci odporucaju post bank, ta je bezplatna ked tam mam 1000e naucte, ale po roku zasa budem platit za visa kartu 22e,
pri sparda som velmy nepochopil to budem musiet zaplatit ten podiel 52e pri zalozeni a potom mam bezplatnu, a ked chcem ku nej kartu visa alebo master tak su tiez spoplatnene ci nie, na stratnke som toho vela nenasiel
existuje este nejaka ina alternativa? tak aby nebol problem aj s posielanim penazi do zahranicia a pod...
« Poslední změna: Září 04, 2012, 05:09:55 pm od David » Zaznamenáno
roman66
Host
« Odpověď #1 : Srpen 02, 2012, 01:00:04 pm »

mal som na mysli debetnu kartu, pri oboch bankach, teraz uz neviem, kreditnu mi zatial netreba, normalnu debetnu kartu aby som snou mohol platit vsade v obchodoch pri nakupoch a stahovalo mi to z uctu.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #2 : Srpen 02, 2012, 01:31:37 pm »

Je jich vic, ale pokud napriklad nepotrebujes vkladat hotovost, vzal bych DKB: Konto zdarma, VISA karta zdarma, EC karta zdarma. VISA kartou vybery po celem, svete zdarma. Navic kdyz se dostanes do debetu, maji jeden z nejlepsich uroku (naposled meli kolem 9%, kdyz ostatni banky mely 10 nebo 12%).
(pokud se pro ne rozhodnes, dej vedet - dostanu bonus Úsměv )

Jako druhou banku mam ja osobne naprostou klasiku - Stadtsparkasse München. Konto sice stoji asi 3 EUR mesicne, maji Mnichov plny automatu - i na vklad hotovosti - a skoro vsude partnerske sporitelny, kde jsou vybery take zdarma. EC karta je u nich zdarma take (to je ale skoro vsude).
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
roman66
Host
« Odpověď #3 : Srpen 03, 2012, 10:42:23 am »

este otazocka k postbank, keby tak, to my otvoria na kazdej pobocke posty, aj tej co je v rewe? Úsměv
Zaznamenáno
roman66
Host
« Odpověď #4 : Srpen 06, 2012, 05:08:20 pm »

hej aj na pobocke v REWE mi to teta spravila za 5 minut, zadny problem zatial.
Zaznamenáno
roman66
Host
« Odpověď #5 : Srpen 16, 2012, 12:37:34 pm »

este na dalsie doplnenie, ked to chcete otvarat ten ucet nie priamo v nejakom ich centre , tak si dajte casovu rezervu aspon 1 a pol tyzdna az 2, kym poprichadzaju vsetky udaje postov
Zaznamenáno
mor10



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #6 : Srpen 31, 2012, 06:56:02 am »

Ahoj, já mám už rok ING-DiBa a jsem maximálně spokojený... Vedení účtu zdarma, při založení 100€ prémie (nyní už jen 50€), veškeré platby zdarma, včetně zasílání € na účet do ČR (...kde si ovšem Raiffeisenbank stáhne svých 8€ za příchozí platbu, a to mají ještě tu drzost, že se chlubí ziskem 1,5 miliardy Kč  Pláč)

Před měsícem jsem si u nich otevřel Rahmenkredit za 6,95% p.a., mají aplikaci na iPhone, VISA karta při založení účtu také bezplatně, všechno funguje, prostě v pohodě.. :-)
« Poslední změna: Srpen 31, 2012, 07:03:53 am od mor10 » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | Podpořit projekt | Partneři | Krajane.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě, práci, ubytování a studiu v zahraničí. Diskuze a užitečné články s praktickými informacemi, galerie s fotkami, inzerce práce a ubytování v zahraničí, seznamka a spolujízda z a do zahraničí.

odkazy | spolujizda | Autostop.sk | Zahnarzt München