Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Itálie | Kanada | Lucembursko | Německo | Mnichov | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Ponukam vyhodne spolubyvanie (takmer vzdy prazdneho bytu) len pre dievca  (Přečteno 16870 krát)
kosicanka



Karma: 0
Příspěvků: 8


« : Červenec 16, 2009, 09:54:32 am »

Ponukam spolubyvanie v byte, ktory mam prenajaty - vzhladom k tomu, ze v nom travim cca 1 den a 1 vikend v mesiaci, tak sa v podstate jedna o samostatne byvanie Úsměv  Ponuka plati len pre jednu osobu zenskeho pohlavia (ja som rovnakeho pohlavia Mrknutí ).

Jedna sa o priestranny byt kusok od centra a peso k Pratru, Bezirk 2, Am Tabor Strasse, 70 m2, 2+1. Plne zariadeny (priemerne modernym nabytkom), WC oddelene, 2 komory, pivnica. V byte moderna technika (v spalni projektor, v obyvacke LCD a v celom byte prepojeny zvukovy system), plne zariadena kuchyna (vratane pracky, mycky, mikrovlnky, kavovaru, odstavnovaca a pod.). V spalni je k dispozicii rotoped a nejake nastroje na cvicenie Úsměv

Byt je vo velmi slusnom dome (vacsinou dochodcovia) a kusok od domu je park Augarten (pripadne Pratestern). Vzhladom k tomu, ze vela cestujem a vacsinou lietam rovno do Prahy, tak byt v podstate nevyuzivam.

Podmienky: zena, 1 osoba, ktora aspon obcas jazdi na vikendy domov (raz za mesiac travim vikend vo Viedni, ktory by som rada stravila sama) a nema neumerne vela veci (byt je uz tak z 3/4 zabrany mojimi vecmi, ale samozrejme mozem nieco uvolnit do pivnice). Najom 300 eur vratane vsetkych poplatkov, kaucia 1 najom.
« Poslední změna: Únor 16, 2010, 10:44:12 am od kosicanka » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | Podpořit projekt | Partneři | Krajane.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě, práci, ubytování a studiu v zahraničí. Diskuze a užitečné články s praktickými informacemi, galerie s fotkami, inzerce práce a ubytování v zahraničí, seznamka a spolujízda z a do zahraničí.

odkazy | spolujizda | Autostop.sk | Zahnarzt München