Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Itálie | Kanada | Lucembursko | Německo | Mnichov | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nové emaily, zrušeny skupiny, mazání témat  (Přečteno 28912 krát)
David
Zakladatel
*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« : Duben 18, 2009, 01:28:53 pm »

  • Spousta uživatelů má taky nové emaily, takže emaily poslané na tyto adresy mi přišly zpátky. Dotyční at si prosím opraví email v profilu na aktuální. Po změně emailu je třeba opět potvrdit email kliknutím na odkaz v aktivačním emailu.

    Pokud má někdo nějaký další problém, dejte mi vědět.


  • Zároveň jsem zrušil skupiny podle počtu příspěvků, není třeba už takle třídit uživatele podle příspěvků, každý vidí kolik příspěvků kdo napsal nebo jak dlouho je na portálu zaregistrovaný.


    Až bude hotová nová verze fóra které tento portál používá (smf 2.0), tak pokud to systém umožní, zvážím povolit uživatelům zakládání vlastních skupin, např. typu zájmových skupin.


  • Mazání témat.
    Jen připomínám, že každý může smazat svoje téma. Odkaz na "smazat téma" je vždy v tématu dole pod odpovědmi.

« Poslední změna: Říjen 25, 2009, 10:30:26 pm od David » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | Podpořit projekt | Partneři | Krajane.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě, práci, ubytování a studiu v zahraničí. Diskuze a užitečné články s praktickými informacemi, galerie s fotkami, inzerce práce a ubytování v zahraničí, seznamka a spolujízda z a do zahraničí.

odkazy | spolujizda | Autostop.sk | Zahnarzt München