Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Itálie | Kanada | Lucembursko | Německo | Mnichov | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en

Stran: 1 [2]   Dolů

Autor Téma: ADAC - zle skusenosti  (Přečteno 3871 krát)
martinmartin77

« Odpověď #15 : Říjen 11, 2018, 02:46:00 pm »

Spring, tak ja som pisal tam na ten industrie kammer  ako si poradil aj som poslal  rechnung ale zatial nič.ani nereagovali.
Zaznamenáno
Spring66

« Odpověď #16 : Říjen 13, 2018, 10:40:24 pm »

Ahoj,já se tady nechci s nikým hádat,ale nemáš vůbec pravdu a ten kluk měl jen pech na někoho kdo využil toho že je auslander.A nikdo v žádném ADACu v noci nespí,všichni mají služ.comp na kterej jim chodí zakázky a v noci jsou doma ....každý servisák má svůj rajon aby zákazníci nemusely dlouho čekat.Ostatně takhle to funguje v celé evropě včetně ČR.A že by servisák po službě v noci ráno vstával na dílnu...tak to možná někde na Ukrajině,ale né v německu kde je přesně určen prac.čas(to by se ADACu zle nevyplatilo,kdyby se pak něco stalo).
Měj se fajn...
Zaznamenáno
jirike

« Odpověď #17 : Říjen 17, 2018, 11:51:15 am »

Aha...  Úsměv
Ani já se nechci hádat  Smích

Půjčil jsem si v jedné firmě  (půjčovně) transportní vozík na auta (Se žlutým bokem a nápisem ADAC) , abych převezl auto (tady v DE)
Tatáž firma provozuje autoservis a ADAC.
Na můj dotaz, kdy mohu vozík vrátit, mě řekli v kanceláři, že v pracovní době autoservisu.

Venku mě pak jeden z chlapů předával vše potřebné a dodal, že ho mohu vrátit kdykoli, protože provozují ADAC a pořád tam někdo je.
A tak se taky stalo. Vrátil sem se z Česka ve 23h, zazvonil sem u kanclu a po chvilce vylezl rozespalý chlapík, vzal si ode mě klíče, papíry a krabici s popruhy, popřáli jsme si dobrou noc a moje akce tak byla ukončena.

Takže asi bydlíme na Ukrajině a že jsme v Německu, se mě jen zda.... Mrknutí Škleb

* 20181017_131316.jpg (1600.47 KB, 2408x963 - prohlédnuto 6 krát.)
« Poslední změna: Říjen 17, 2018, 12:15:05 pm od jirike » Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | Podpořit projekt | Partneři | Krajane.cz © 2014
Stránky Čechů a Slováků o životě, práci, ubytování a studiu v zahraničí. Diskuze a užitečné články s praktickými informacemi, galerie s fotkami, inzerce práce a ubytování v zahraničí, seznamka a spolujízda z a do zahraničí.

odkazy | spolujizda | Autostop.sk