Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Itálie | Kanada | Lucembursko | Německo | Mnichov | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám přátele 50-60 let (Čechy nebo česky mluvící) z Utrechtu a okolí  (Přečteno 18458 krát)
jarkast



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červenec 03, 2016, 10:52:05 am »

Ahoj. Hledám přítelkyni, přítele, přátele ve věku 50-60 let Čechy nebo česky mluvící z Utrechtu a okolí. Turistika, výlety, muzea, sport, pokec. Je mi 56 let, VŠ. Jarka
Zaznamenáno
davidek 20



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #1 : Červenec 20, 2016, 09:33:39 pm »

Dobrý večer paní Jarko,

jmenuji se Pavel a bydlím nedaleko den Bosch. Žiji v Holandsku už 8 měsíců a zřejmě tady zůstanu. K vůli pracovní vytíženosti však nemám moc šancí se seznámit s lidmi se kterými bych se občas potkal a poklábosil. A kdyby to bylo česky, bylo by to ještě prímovější.
Pouze nesplňuji Vaší danou věkovou hranici. Je mi 39 let. Však ani nevím, proč je to tak důležité. Jinak se živím řemeslem a jsem velmi úspěšný a zřejmě budu dělat v brzké době na sebe.

Dejte vědět, jestli by jste měla zájem o případné setkání, ano?

Jak dlouho tady žijete, a jakou profesi děláte?

S pozdravem
Pavel Hon
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | Podpořit projekt | Partneři | Krajane.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě, práci, ubytování a studiu v zahraničí. Diskuze a užitečné články s praktickými informacemi, galerie s fotkami, inzerce práce a ubytování v zahraničí, seznamka a spolujízda z a do zahraničí.

odkazy | spolujizda | Autostop.sk | Zahnarzt München