Krajane.cz | Austrálie | Belgie | Británie | Francie | Irsko | Itálie | Kanada | Lucembursko | Německo | Mnichov | Nizozemsko | Norsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: 1 2 3 [4]   Dolů
 
Autor Téma: Pripoistenia - betriebliche Alterversorgung, Arbeitslosigkeit a pod.  (Přečteno 272401 krát)
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #45 : Září 22, 2013, 07:35:57 am »


 Jirike ja zivotne poistenia platit nebudem ani zivit tu bandu v poistovnach...to je nezmysel...zdravotne a socialne v Nemecku poisteny som ....co sa tyka dochodka Nemecko mi daky da ...a ked bude maly keby nahodou tu som na dochodku urad mi musi doplatit tolko,aby som mohol vyzit...mam teraz platit velke peniaze kadeakym poistovakom ...pre nich si dobry ked platis..ked pride na konci na lamanie chleba budu sa snazit cloveka oklamat a nedat peniaze...a to nevravim inflacia plus dalsie veci v dnesnej dobe...o 30r aku budu mat hodnotu 50euro?
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #46 : Září 22, 2013, 08:01:24 am »


....o zivote v Nemecku moze clovek dostat pravdive a realne informacie od nemca..tu narodeneho...od nasinca budu tieto informacie prifarbene ruzovou farbou...

Znova opakuji že většinu vseho konzultuju S TADY NAROZENOU, TEDY NĚMECKOU, MISTNI UCETNI....

Ta nema žádné brile, jako myslím vetsina z nas...
Zaznamenáno
karelIV



Karma: -2
Příspěvků: 37


WWW
« Odpověď #47 : Září 22, 2013, 08:15:34 am »

Ahoj ve spolek,
S pojistenim je to celkem "jednoduche", melo by se vychazet z vlasnti situace a taky budoucich planu.
Osobne odlisuji produkty, podle toho jestli mne "Chrani proti skodam" nebo mi financne "budou pomahat v budoucnu".

Pokud se na to podivam z meho hlediska tak je to: (Prvni kategorie)

Haftplicht und Rechtuschutz (vcetne Verkehrsmodulu) povazuji za absolutni min.
Pokud zijez v zarizenem pronajmu, tak doprucuji i Hausrat

BU neboli Berufsunfähigkeitsversicheung-pokud je rodina zavisla, na jednom ziviteli, rozhodne se to vyplati zvazit. Rozhodne, od urcite vysi prijmu to doporucuji.

Pokud mas hypoteku v NJ tak asi jeste Todesunfall
 
Pro druhou kategorii
Direktsversicherung (Neco jako ceske zivotni pripojisteni)
Betriebsrente. Nejsem Beamte, ale zamestanavatel mi ji platni po 5 letech prace.
Riester Rente: Mnoho napsano, mnoho receno: Pokud mas manzelku s detmi v domacnosti a nema narok pobirat nemecky duchod, je to jedna z monznosti jak ji zajisti urcity prijem, protoze v ramci RR, bude dostava pridavky na deti (Neplest s Kindergeld)

Nemam zadne Bausparkasse, zamestanavatel mi nabizi vlastni "bankovni produkty", takze to neresim.
Hezky den
K Mrknutí
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #48 : Září 22, 2013, 10:39:21 am »

http://www.riesterrentenbetrug.de/

a teraz kto sa z Vas vyzna v tom vsetkom...jedni pisu,ze Riesterente je dobra vec druhi nie...
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #49 : Září 22, 2013, 10:40:59 am »


 Jirike co sa tyka nemcov z Bavorska je vecina z nich podstatne realnejsia  a nema take snya iluzie  o Nemecku ako cudzinci....
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #50 : Září 22, 2013, 10:43:58 am »

http://www.sueddeutsche.de/geld/staatliche-foerderung-riester-rente-lohnt-sich-nicht-fuer-jeden-1.1722406
Zaznamenáno
karelIV



Karma: -2
Příspěvků: 37


WWW
« Odpověď #51 : Září 22, 2013, 11:08:55 am »

http://www.riesterrentenbetrug.de/

a teraz kto sa z Vas vyzna v tom vsetkom...jedni pisu,ze Riesterente je dobra vec druhi nie...
Psal jsem v tom smyslu, ze vyuzit RR vidim prave v prispevcich statu na kazde dite. V tomto smlyslu ma RR jistou vyhodnost prave pro manzelky kdy za ca 60 euro rocne dostanou prispevky ve vysi ca 184 €/dite. To pak odpovida i Tvemu clanku z SZ. Staci si to jen poradne precist. Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #52 : Září 22, 2013, 11:12:52 am »


 Jirike co sa tyka nemcov z Bavorska je vecina z nich podstatne realnejsia  a nema take snya iluzie  o Nemecku ako cudzinci....

To ti konecne  musim dat plne zapravdu. Hlavne jsou normalni  Nemci realni v tom, ze se nespolehaji na to, ze se stat o ne postara, az nebudou mit z ceho zit. Dela to jenom urcita vrstva lidi, ktere obecne nazyvame asocialy.
Nejruzovejsi bryle ze vsech tady mas bezpochyby ty. Škleb
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | Podpořit projekt | Partneři | Krajane.cz © 2024
Stránky Čechů a Slováků o životě, práci, ubytování a studiu v zahraničí. Diskuze a užitečné články s praktickými informacemi, galerie s fotkami, inzerce práce a ubytování v zahraničí, seznamka a spolujízda z a do zahraničí.

odkazy | spolujizda | Autostop.sk | Zahnarzt München